נורת להט מהבהבת
במלאי
מק"ט
OM-BB-3W
12.00 ₪
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 3W |
| סוג נורה | BB |
| כיסוי | שקוף |
| שטף אור | 180 |
| Kelvin | 3000K |
| גוון אור | אור חם |
| הברגה | E14 בסיס |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| דרגת אטימות | IP20 |
| זווית הארה | 230° |
| מתח כניסה | AC230V |
| אריזה | קופסא |
| שעות עבודה | 50000 |
| אחריות | 3 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 10 |
| כמות באריזה חיצונית- | 100 |
