נורת לד A65
במלאי
מק"ט
OM-A65-17W-D
12.00 ₪
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 17W |
| סוג נורה | A65 |
| כיסוי | חלבי |
| שטף אור | 1530 |
| Kelvin | 6500K |
| גוון אור | אור יום |
| הברגה | E27 בסיס |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| דרגת אטימות | IP20 |
| זווית הארה | 270° |
| מתח כניסה | AC220 240V |
| אריזה | קופסא |
| שעות עבודה | 35000 |
| אחריות | 3 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 100 |
