שקוע תקרה מתכוונן COB 15°
אזל מהמלאי
מק"ט
NSPLED1239A9W-24-WH
נמוך כמו
0.00 ₪
לד שקוע תקרה מתכוונן 15° זווית הארה 24°
| מותג | NVC |
|---|---|
| הספק | 9W |
| שטף אור | 700 |
| מבנה גוף | יציקת אלומיניום |
| מידות הגוף | ø115x95mm |
| מידות קדח | ø95mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | 80 < CRI |
| זווית הארה | 24° |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | שלוש שנים |
