שקוע תקרה קבוע
אזל מהמלאי
מק"ט
NLED105-2W-30-WH
נמוך כמו
0.00 ₪
שקוע תקרה לד קבוע מבית NVC, גוף מיציקת אלומיניום עדשת פוליקרבונט איכותית, מתאים להארת מלונות, חנויות, מעברים, נישות, קרניזים ועוד...
| מותג | NVC |
|---|---|
| הספק | 2W |
| מבנה גוף | גוף מיציקת אלומיניום, עדשה PC |
| צבע גוף | לבן ושחור |
| מידות הגוף | ø42 mm |
| מידות קדח | ø35mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 24° |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | שלוש שנים |
