מאוורר תקרה וודלנד CCT 58" Woodland
אזל מהמלאי
מק"ט
NTP-WDL58-WHWD-LED
1,399.00 ₪
מאוורר תקרה דקורטיבי 58" דגם WOODLAND בצבע לבן וכנפיים מעץ מלא, כולל גוף תאורה 20W עם פלטת LED בגוון אור משתנה באמצעות שלט, מנוע DC מתקדם, עוצמתי ושקט, 6 מהירויות, עיצוב ייחודי ואיכות ללא פשרות. אפשרות כיבוי והפעלה, שליטה במהירות הסיבובים, בעוצמת התאורה ובגוון האור עי" שלט ייעודי. כולל טיימר עד 8 שעות NORTHER PREMIUM
למאוורר תקרה זה פונקציית זיכרון תאורה ואוורור. המאוורר מותאם לעבודה עם שעון שבת.
| הערות | גוון התאורה משתנה ע"י שלט |
|---|---|
| מותג | NORTHER |
| קוטר כנפיים | 58 אינץ' (147.3 ס"מ) |
| צבע כנפיים | עץ |
| צבע | לבן |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| מספר מהירויות | 6 |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | משתנה 3000K/4000K/6500K |
| גודל החלל | מתאים לחדר/חלל בגודל עד 40m² |
| מבנה גוף | מנוע מתכת + כיסוי פלסטיק אקרילי + כנפיים מעץ |
| סוג מנוע | פרימיום DC |
| הספק מנוע | 37W |
| סל"ד | 160rpm |
| זרימת אויר | 159m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית | 5650 |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מצב חורף | כולל מצב חורף |
| עם/בלי תאורה | כולל תאורה |
| אחריות על המנוע | 10 שנים |
| אחריות על הגוף | שנה |
| הספק תאורה | 20W |
| מתח כניסה | 220-240V |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
