מאוורר תקרה וולקנו 100" Volcano
אזל מהמלאי
מק"ט
NTP-VOL100-BK
2,799.00 ₪
מאוורר תקרה דקורטיבי לחללים גדולים 100" דגם VOLCANO בצבע שחור, עם 6 כנפיים מאלומיניום, כולל שלט, מנוע DC מתקדם, עוצמתי ושקט, 6 מהירויות, עיצוב ייחודי ואיכות ללא פשרות. אפשרות כיבוי והפעלה, ושליטה במהירות הסיבובים עי" שלט ייעודי. כולל טיימר עד 8 שעות, מתאים לחללים עד 40 מ"ר, NORTHER.
**ניתן לרכוש ערכת תאורה בהספק 40W וגוון אור משתנה 3000K/4000K/6500K, המותאמת למאוורר: NTP-LK40W-VOL
ניתן לשלוט בהדלקה וכיבוי גוף התאורה והחלפת גוון אור באמצעות השלט המקורי המגיע עם המאוורר.
* הספק מנוע: 100Wmax
**ניתן לרכוש ערכת תאורה בהספק 40W וגוון אור משתנה 3000K/4000K/6500K, המותאמת למאוורר: NTP-LK40W-VOL
ניתן לשלוט בהדלקה וכיבוי גוף התאורה והחלפת גוון אור באמצעות השלט המקורי המגיע עם המאוורר.
* הספק מנוע: 100Wmax
למאוורר תקרה זה פונקציית זיכרון תאורה ואוורור. המאוורר מותאם לעבודה עם שעון שבת.
| מותג | NORTHER |
|---|---|
| קוטר כנפיים | 100 אינץ' (254 ס"מ) |
| צבע כנפיים | שחור |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| מספר מהירויות | 6 |
| גודל החלל | מתאים לחדר/חלל בגודל עד 40m² |
| מבנה גוף | מתכת + כנפיים אלומיניום |
| סוג מנוע | פרימיום DC |
| הספק מנוע | 100W |
| סל"ד | 101rpm |
| זרימת אויר | 796m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית | 22000 |
| דרגת אטימות | IP20 |
| עוצמת רעש | 55dB |
| מצב חורף | כולל מצב חורף |
| עם/בלי תאורה | ללא תאורה |
| אחריות על המנוע | 10 שנים |
| אחריות על הגוף | שנה |
| מתח כניסה | 220-240V |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
