מאוורר תקרה רוזווד 60" rosewood שחור/עץ כהה
במלאי
מק"ט
NTP-RSW60-BKWD
1,199.00 ₪
מאוורר תקרה פרימיום דגם Rosewood דקורטיבי 60", כולל מנוע DC מתקדם, עוצמתי ושקט, 3 כנפיים מעץ אמיתי, 6 מהירויות, עיצוב ייחודי ואיכות ללא פשרות. אפשרות כיבוי והפעלה ושליטה במהירות הסיבובים עי" שלט יייעודי. כולל טיימר עד 8 שעות NORTHER Premium
| הערות | למאוורר יש זיכרון אוורור לשעון טיימר והוא מותאם להפעלה על ידי שעון שבת כך שלאחר כיבויי והדלקה, ישוב המאוורר לפעולתו האחרונה הן במצב אוורור והן במצב תאורה. אידאלי לשומרי שבת. |
|---|---|
| מותג | NORTHER |
| קוטר כנפיים | 60 אינץ' (152 ס"מ) |
| צבע כנפיים | עץ כהה |
| צבע | שחור |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| גוף תאורה | ללא |
| מספר מהירויות | 6 |
| גודל החלל | מתאים לחדר/חלל בגודל עד 40m² |
| מבנה גוף | מנוע מתכת, להבים מעץ |
| סוג מנוע | פרימיום DC |
| הספק מנוע | 37W |
| סל"ד | 160rpm |
| זרימת אויר | 154m³/Min |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מצב חורף | כולל |
| עם/בלי תאורה | לא כולל גוף תאורה |
| אחריות על המנוע | 10 שנים |
| אחריות על הגוף | שנה |
| מתח כניסה | 220-240V |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
