מאוורר תקרה 42" ROSE כנפיים מתקפלות +שלט ולד 36W CCT לבן עם 4 כנפיים שקופות NORTHER
אזל מהמלאי
מק"ט
NT-ROS42-W-L
749.00 ₪
מאוורר תקרה דקורטיבי 42" דגם ROSE בצבע לבן עם 4 כנפיים מתקפלות בצבע שקוף, כולל גוף תאורה 36W עם פלטת LED בגוון אור משתנה באמצעות שלט, מנוע DC מתקדם, עוצמתי ושקט, 6 מהירויות, עיצוב ייחודי ואיכות ללא פשרות. אפשרות כיבוי והפעלה, שליטה במהירות הסיבובים, ובגוון האור עי" שלט ייעודי. כולל טיימר עד 8 שעות NORTHER
| הערות | למאוורר יש זיכרון אוורור לשעון טיימר והוא מותאם להפעלה על ידי שעון שבת כך שלאחר כיבויי והדלקה, ישוב המאוורר לפעולתו האחרונה הן במצב אוורור והן במצב תאורה. אידאלי לשומרי שבת. |
|---|---|
| מותג | NORTHER |
| קוטר כנפיים | 42 אינץ' (105 ס"מ) |
| צבע כנפיים | שקוף |
| צבע | לבן |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| מספר מהירויות | 6 |
| גוון אור | אור משולב |
| Kelvin | משתנה 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 3600Lm |
| גודל החלל | מתאים לחדר/חלל בגודל עד עד 20m² |
| מבנה גוף | גוף מתכת , כנפיים פוליקרבונט PC |
| סוג מנוע | פרימיום DC |
| הספק מנוע | 35W |
| סל"ד | 230rpm |
| זרימת אויר | 180m³/Min |
| דרגת אטימות | IP20 |
| עוצמת רעש | max 42db |
| מצב חורף | כולל |
| עם/בלי תאורה | כולל גוף תאורה |
| אחריות על המנוע | 10 שנים |
| אחריות על הגוף | שנה |
| הספק תאורה | 36W |
| מתח כניסה | 220-240V |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
