מאוורר תקרה 42" DAISY כנפיים מתקפלות עם שלט ותאורת לד CCT 50W, צבע לבן NORTHER
במלאי
מק"ט
NT-DAI42-W-L
699.00 ₪
מאוורר תקרה דקורטיבי 42" דגם DAISY בצבע לבן עם 4 כנפיים מתקפלות בצבע שקוף, כולל גוף תאורה 50W ניתן לעמעום ועם גוון אור משתנה באמצעות שלט, מנוע DC מתקדם, עוצמתי ושקט, 6 מהירויות, עיצוב ייחודי ואיכות ללא פשרות. אפשרות כיבוי והפעלה, שליטה במהירות הסיבובים, ובגוון האור עי" שלט ייעודי. כולל טיימר כיבוי לשעה/שעתיים NORTHER
| הערות | עמעום אור וגוון אור משתנה ע"י שלט, כולל מוטות הארכה: 10CM/20CM |
|---|---|
| מותג | NORTHER |
| קוטר כנפיים | 42 אינץ' (105 ס"מ) |
| צבע כנפיים | שקופות |
| צבע | לבן |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| מספר מהירויות | 6 |
| גוון אור | אור משולב |
| Kelvin | משתנה 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 2700Lm |
| גודל החלל | מתאים לחדר/חלל בגודל עד עד 20m² |
| מבנה גוף | מתכת, להבים PC |
| סוג מנוע | פרימיום DC |
| הספק מנוע | 30W |
| סל"ד | 240rpm |
| זרימת אויר | 125m³/Min |
| דרגת אטימות | IP20 |
| עוצמת רעש | max 50db |
| מצב חורף | כולל |
| עם/בלי תאורה | כולל גוף תאורה |
| אחריות על המנוע | 10 שנים |
| אחריות על הגוף | שנה |
| הספק תאורה | 50W |
| מתח כניסה | 110-265V |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
