פאנל SWIFT שקוע 25W מרובע
במלאי
מק"ט
FS-SWT-25W-SQ-C-IN
79.00 ₪
פאנל לד שקוע תקרה סדרת SWIFT זמין במגוון הספקים וגדלים. אידאלי להארת מסדרונות, לובאים, חדרים וכ"ו, מבית FSL
| מותג | FSL |
|---|---|
| הספק | 25W |
| גוון אור | אור קר |
| Kelvin | 4000K |
| שטף אור | 2250 |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 295X295X29mm |
| מידות קדח | 260X260-275X275mm |
| צורה | מרובע |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 110º |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 50 |
