פאנל FSL עגול שקוע 6W אור חם
במלאי
מק"ט
FS-GT10-6W-W-RD
31.00 ₪
פאנל לד על שקוע תקרה מבית המותג הבין לאומי FSL
| מותג | FSL |
|---|---|
| הספק | 6W |
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| שטף אור | 540 |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | Ø120x8 mm |
| מידות קדח | ø110mm |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 110º |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | 5 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 60 |
