פאנל לד FSL עגול שקוע 25W
במלאי
מק"ט
FS-GT10-25W-W-RD-BK
92.00 ₪
פאנל לד שקוע תקרה מסגרת שחורה מבית המותג הבין לאומי FSL
| מותג | FSL |
|---|---|
| הספק | 25W |
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| שטף אור | 2250 |
| סוג לד | SMD |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | ø295x9mm |
| מידות קדח | ø285mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 110º |
| שעות עבודה | 30,000 |
| אחריות | 5 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 15 |
