פנל לד שחור צמוד תקרה עגול
במלאי
מק"ט
FS-CL-25W-W-RD-BK
115.00 ₪
פאנל LED עגול LFS 25W תאורת לד עוצמתית, מסגרת שחורה, יושב על הטיח ומגיע בצבעים נוספים
| מותג | FSL |
|---|---|
| הספק | 25W |
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| שטף אור | 2250 |
| צבע | שחור |
| מידות הגוף | ø280X28mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 110° |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | 5 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 15 |
