תאורת רחוב סדרת עורב
אזל מהמלאי
מק"ט
FS-OREV-60W-C
574.00 ₪
כולל SPD להגנה מפני נחשולי מתח וברקים
| מותג | FSL |
|---|---|
| הספק | 60W |
| גוון אור | אור קר |
| Kelvin | 5000K |
| שטף אור | 6000 |
| סוג לד | SMD |
| מבנה גוף | יציקת אלומיניום |
| צבע גוף | כסוף |
| מידות הגוף | 380x156mm |
| מתח כניסה | 100 270V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | Light Angle 60x145° |
| שעות עבודה | 50000 |
| אחריות | 5 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 0 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
