עמודון תאורה סולארי SUNLIGHT לגינה 10W +פאנל סולארי OMEGA CCT
במלאי
מק"ט
SLR-SUNLIGHT-10W
180.00 ₪
עמודון תאורה סולארי SUNLIGHT לגינה 10W +פאנל סולארי OMEGA CCT
| הערות | 90LED ,זמן טעינה : 5-6 שעות, זמן תאורה : כ 8-10 שעות, שתי אופציות התקנה : דקר לגינה/בסיס למשטח בטון |
|---|---|
| הספק | 10W |
| הספק | 10W |
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | 3CCT |
| Kelvin | 3000K-4000K-6500K |
| שטף אור | 800LM |
| סוללה | LiFePO4 3.7V 2000mAH |
| מבנה גוף | PC |
| צבע | שחור |
| מידות הגוף | 980x65x35mm |
| מתח כניסה | סולרי |
| פנל סולארי | Mono 5V 1.8W |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | Ra>70 |
| זווית הארה | 120 |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנה |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 15 |
