מוגן מים ZORO 3CCT 110W
אזל מהמלאי
מק"ט
ZORO150110-LK-CCT
234.00 ₪
גוף תאורה מוגן מים IP65 ניתן לשרשור מסדרת ZORO
כולל כפתור 3CCT לקביעת גוון האור.
אורך 150 ס"מ.
הספק 110W.
מבנה PC מלא.
חיווט ופתיחה מהירים ע"י מחבר מהיר תקני.
3 שנות אחריות.
אושר ע"י מכון התקנים.
אידאלי לסוכות, פרגולות, חניונים, תאורת עבודה, תאורה היקפית ועוד.
מבית OMEGA
כולל כפתור 3CCT לקביעת גוון האור.
אורך 150 ס"מ.
הספק 110W.
מבנה PC מלא.
חיווט ופתיחה מהירים ע"י מחבר מהיר תקני.
3 שנות אחריות.
אושר ע"י מכון התקנים.
אידאלי לסוכות, פרגולות, חניונים, תאורת עבודה, תאורה היקפית ועוד.
מבית OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | אנטיגרון מוגן מים ייעודי לכניסת כבל 1 ס"מ ניתן לשרשור עד 6 גופים יחד |
| הספק | 110W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 100lm/W |
| מבנה גוף | פוליקרבונט מלא |
| צבע גוף | לבן + כיסוי חלבי |
| מידות הגוף | 1490x60x55mm |
| מתח כניסה | 165-265V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 120° |
| אחריות | שלוש שנות אחריות |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 20 |
