מוגן מים LED T8 2x26W
במלאי
מק"ט
OM-T8-2X26W
117.00 ₪
מוגן מים כפול IP65 T8 כולל נורות אור לבן 6500 OMEGA 1.2M 2X26W
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 2X26W |
| גוון אור | אור יום |
| Kelvin | 6500K |
| מבנה גוף | ABS+PS |
| צבע גוף | אפור |
| מידות הגוף | 1265x103x70mm |
| מתח כניסה | 230V~/50-60Hz |
| סוג טיוב | T8 OMEGA |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 180° |
| אחריות | שלוש שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 20 |
