MONSTER BAKO מוגן מים
במלאי
מק"ט
OM-MBAKO12090-C-LK
197.00 ₪
דגם MONSTER BAKO, גוף התאורה כולל מחבר מהיר
מוגן מים SMD מובנה,
אידיאלי לסוכות ופרגולות
גוף תאורה זה אינו מיועד להתקנה בחניונים ובעבודה רציפה של יותר מ- 9 שעות
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | קליפסים להתקנה מהירה בגב המוצר |
| הספק | 90W |
| גוון אור | אור קר |
| Kelvin | 4000K |
| שטף אור | 9000 |
| מבנה גוף | בסיס + כיסוי PC |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 1250x115x60mm |
| מתח כניסה | 85-265V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 180º |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | 3 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 10 |
