DEMON LINK 40W CCT חירום דו תכליתי
אזל מהמלאי
מק"ט
Demon-EM-40W-CCT
449.00 ₪
גוף תאורה LED מוגן מים – דגם DEMON דו-תכליתי עם ממיר חירום מובנה.
גוף תאורה עמיד במיוחד, עשוי פוליקרבונט מלא (Full PC), בדרגת אטימות IP65 וחוזק מכני IK10.
דגם DEMON מספק תאורה רגילה ותאורת חירום מובנית בעת הפסקת חשמל, עם ממיר חירום מובנה וכפתור בדיקה ייעודי.
יעילות אורית: 100Lm/W, לדים מתוצרת SAMSUNG. הספק תאורה 40W ושטף אור כולל של 4000lm.
דרייבר CB/TUV עם כפתור CCT לבחירת גוון האור.
חיווט פנימי מוכן לשרשור.
זמן עבודה בחירום: 180 דקות מצוייד בשתי סוללות ליתיום.
חיי מוצר: עד 30,000 שעות עבודה.
CRI≥80.
אחריות: 3 שנות אחריות מלאה על גוף התאורה ומערכת החירום.
גוף תאורה עמיד במיוחד, עשוי פוליקרבונט מלא (Full PC), בדרגת אטימות IP65 וחוזק מכני IK10.
דגם DEMON מספק תאורה רגילה ותאורת חירום מובנית בעת הפסקת חשמל, עם ממיר חירום מובנה וכפתור בדיקה ייעודי.
יעילות אורית: 100Lm/W, לדים מתוצרת SAMSUNG. הספק תאורה 40W ושטף אור כולל של 4000lm.
דרייבר CB/TUV עם כפתור CCT לבחירת גוון האור.
חיווט פנימי מוכן לשרשור.
זמן עבודה בחירום: 180 דקות מצוייד בשתי סוללות ליתיום.
חיי מוצר: עד 30,000 שעות עבודה.
CRI≥80.
אחריות: 3 שנות אחריות מלאה על גוף התאורה ומערכת החירום.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 40W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT - 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 4000lm |
| מבנה גוף | PC- פוליקרבונט |
| צבע גוף | אפור+כיסוי חלבי |
| מידות הגוף | 1265x100x80mm |
| מתח כניסה | 175–265V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | CRI≥80 |
| זווית הארה | 180° |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | שלוש שנות אחריות |
| כמות באריזה פנימית- | 0 |
| כמות באריזה חיצונית- | 0 |
