TREO 70W CCT
אזל מהמלאי
מק"ט
OM-TREO-70W-BK-CCT
457.00 ₪
סדרת TREO מבית OMEGA מעניקה פתרון תאורה צמוד קיר בעיצוב מודרני ונקי, המתאים לחללים חיצוניים. הסדרה משלבת מראה אלגנטי עם עמידות גבוהה במיוחד, ומתאימה לבתים פרטיים, בניינים, פרגולות, מרפסות, גינות, מעברים חיצוניים ועוד.
לסדרה יתרון התקנה יוצא דופן הכולל קופסת חיבורים אטומה עם מחבר אנטיגרון ומהדקים מהירים, המאפשר חיווט מהיר, נוח ובטוח – ללא צורך בפתיחת גוף התאורה עצמו. פתרון זה מקל משמעותית על עבודת החשמלאי, חוסך זמן התקנה יקר ושומר על רמת אטימות גבוהה לאורך זמן.
גוף התאורה עשוי אלומיניום יצוק איכותי בשילוב כיסוי פוליקרבונט Anti-UV המבטיח עמידות גבוהה בתנאי חוץ ופיזור אור אחיד, נעים ורך לעין.
בנוסף, הסדרה כוללת כפתור CCT מובנה לבחירת גוון האור הרצוי, כך שניתן להתאים את התאורה בצורה מושלמת לכל חלל ולכל צורך.
הסדרה זמינה בהספקים: 70 וואט , 100 וואט ו- 150 וואט בבגימור שחור / לבן / אפור.
לסדרה יתרון התקנה יוצא דופן הכולל קופסת חיבורים אטומה עם מחבר אנטיגרון ומהדקים מהירים, המאפשר חיווט מהיר, נוח ובטוח – ללא צורך בפתיחת גוף התאורה עצמו. פתרון זה מקל משמעותית על עבודת החשמלאי, חוסך זמן התקנה יקר ושומר על רמת אטימות גבוהה לאורך זמן.
גוף התאורה עשוי אלומיניום יצוק איכותי בשילוב כיסוי פוליקרבונט Anti-UV המבטיח עמידות גבוהה בתנאי חוץ ופיזור אור אחיד, נעים ורך לעין.
בנוסף, הסדרה כוללת כפתור CCT מובנה לבחירת גוון האור הרצוי, כך שניתן להתאים את התאורה בצורה מושלמת לכל חלל ולכל צורך.
הסדרה זמינה בהספקים: 70 וואט , 100 וואט ו- 150 וואט בבגימור שחור / לבן / אפור.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 70W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 7000 |
| מבנה גוף | אלומיניום |
| צבע | שחור |
| מידות הגוף | 450X150X126mm |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| שעות עבודה | 25000 |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 8 |
