נורת CFL בסיס E27
במלאי
מק"ט
ECO-T4-40W-E27
31.00 ₪
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 40W |
| סוג נורה | T4 |
| הברגה | E27 בסיס |
| מידות הגוף | Ø6.1x15.3cm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| זווית הארה | 180° |
| מתח כניסה | 220-240V AC |
| אריזה | קופסא |
| שעות עבודה | 8000 |
| אחריות | שנה |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 100 |
