נורה חסכונית E27 3000K T3 28W שלישיה בקופסה OMEGA
במלאי
מק"ט
ECO-T3-28W-E27-W-3BX
57.00 ₪
נורה חסכונית E27 3000K T3 28W שלישיה בקופסה OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 28W |
| סוג נורה | T3 |
| שטף אור | 1730 |
| Kelvin | 3000K |
| גוון אור | אור חם |
| הברגה | E27 בסיס |
| מידות הגוף | Ø4.8x12.5cm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| זווית הארה | 180° |
| מתח כניסה | 220-240V AC |
| אריזה | קופסא |
| שעות עבודה | 8000 |
| אחריות | שנה |
| כמות באריזה פנימית- | 3 |
| כמות באריזה חיצונית- | 30 |
