נורת פילמנט אגס ST21 לד שקוף בסיס E27
אזל מהמלאי
מק"ט
OM-FLM-ST21-16W
32.00 ₪
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 16W |
| סוג נורה | ST21 |
| שטף אור | 1600Lm |
| Kelvin | 2700K |
| גוון אור | אור חם |
| הברגה | E27 בסיס |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| מידות הגוף | 64X146mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| זווית הארה | 270° |
| מתח כניסה | 220-240V |
| אריזה | קופסא |
| אחריות | שנתיים |
