זוג פנלי לד תאורה ישירה SLIM - מחיר ליח'
אזל מהמלאי
מק"ט
SL-BKL6060-45W-2PC
נמוך כמו
0.00 ₪
פנל לד מתאים לתקרה אינצ'ית / מילימטרית, עדשות לפיזור ואחידות האור, דק במיוחד רק 30 מ"מ
מחיר ליחידה
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 45W |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 605x605mm |
| מתח כניסה | AC 220 240V |
| צורה | מרובע |
| שעות עבודה | 50000 |
| אחריות | שנתיים |
