פאנל 60X60 פיינליין שקוע בקלייט 5 שנים אחריות
במלאי
מק"ט
SL-BKL6060-40-C-FL130L
225.00 ₪
פאנל 40W בקלייט 60x60, מדרגה 8 מ"מ, לדים ממותגים סמסונג בנצילות אורית 130Lm/W, דרייבר CB/EMC ללא ריצוד, גוון אור קר 4000K, אחריות 5 שנים OMEGA
מחיר ליחידה
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | מדרגה של 8 מ"מ, עדשות PMMA לפיזור אופטימלי |
| הספק | 40W |
| גוון אור | אור קר |
| Kelvin | 4000K |
| שטף אור | 5400 |
| צבע גוף | לבן |
| מידה | 605x605mm/595x595mm |
| מתח כניסה | AC 220 240V |
| צורה | מרובע |
| דרגת אטימות | IP20 |
| זווית הארה | 110º |
| שעות עבודה | 50,000 |
| אחריות | 5 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 6 |
| כמות באריזה | 6 |
