דרייבר אוניברסאלי Eaglerise 80W
במלאי
מק"ט
FLS-80-2000
249.00 ₪
דרייבר LED זרם קבוע 80 וואט 1500 עד 2000mA, טווח מתחים 15 עד 51 וולט DC ניתן לבחירה באמצעות מתג הממוקם על הדרייבר. מותג Eaglerise
| מותג | Eaglerise |
|---|---|
| הספק | max 80W |
| מתח כניסה | AC220-240V |
| מידות הגוף | 280X30X21mm |
| זרם | 1500-2000mA |
| אחריות | חמש שנים אחריות |
| כמות באריזה פנימית- | 0 |
| כמות באריזה חיצונית- | 100 |
