מאוורר תקרה 42" CLASSICO WIFI לפרגולה IP44 כולל שלט ותאורה NORTHER
אזל מהמלאי
מק"ט
NTP-CLS42-WHBW-LED-WF
999.00 ₪
מאוורר תקרה דקורטיבי 42" דגם CLASSICO מבית NORTHER לפרגולות ומרפסות מוגן מים IP44, בצבע לבן עם 3 כנפיים בצבע עץ דמוי אלון, כולל גוף תאורה 24W עם פלטת LED בגוון אור משתנה ועמעם באמצעות שלט, מנוע DC מתקדם, עוצמתי ושקט, 6 מהירויות, עיצוב ייחודי ואיכות ללא פשרות. אפשרות כיבוי והפעלה, שליטה במהירות הסיבובים, עוצמת האור ובגוון האור עי" שלט ייעודי ובאמצעות אפליקציית TUYA . המאוורר מותאם לעבודה עם שעון שבת וניתן להגדיר טיימר כיבוי והדלקה גם באמצעות האפליקצייה.
| הערות | למאוורר יש זיכרון אוורור לשעון טיימר והוא מותאם להפעלה על ידי שעון שבת כך שלאחר כיבויי והדלקה, ישוב המאוורר לפעולתו האחרונה הן במצב אוורור והן במצב תאורה. אידאלי לשומרי שבת. |
|---|---|
| מותג | NORTHER |
| קוטר כנפיים | 42 אינץ' (105 ס"מ) |
| צבע כנפיים | דמוי עץ אלון |
| צבע | לבן |
| הפעלה באמצעות | שלט/אפליקצייה |
| מספר מהירויות | 6 |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | משתנה 3000K/4000K/6500K |
| הספק תאורה | 24W |
| גודל החלל | מתאים לחדר/חלל בגודל עד 15m² |
| מבנה גוף | מנוע מתכת, להבים ABS |
| סוג מנוע | מנוע DC |
| הספק מנוע | 35W |
| סל"ד | 235rpm |
| זרימת אויר | 130m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית (מק"ש) | 4414 |
| דרגת אטימות | IP44 |
| עוצמת רעש | max 46db |
| מצב חורף | כולל |
| עם/בלי תאורה | כולל גוף תאורה |
| אחריות על המנוע | 10 שנים |
| אחריות על הגוף | שנה |
| מתח כניסה | 220-240V |
