LIFUD DALI-2 דרייבר דימר 40W
במלאי
מק"ט
LF-ADD040
168.00 ₪
LIFUD DALI-2 דרייבר דימר 40W.
דרייבר זרם קבוע דימר, תומך DALI&PUSH לפי תקני DALI Part 251/252/253, ללא ריצוד, כולל מתג לכיוון זרם (50mA לכל שלב).
מתח יציאה: 9–42V , זרם יציאה: 700-1050mA , מקס' הספק: 40W.
מקדם הספק >0.92, כניסת מתח: 220–240VAC , הגנת נחשול מתח: 2KV.
תעודות: DALI, ENEC, CE, CB, RCM, SAA, EL, CCC, RoHS , אחריות: 5 שנים.
דרייבר זרם קבוע דימר, תומך DALI&PUSH לפי תקני DALI Part 251/252/253, ללא ריצוד, כולל מתג לכיוון זרם (50mA לכל שלב).
מתח יציאה: 9–42V , זרם יציאה: 700-1050mA , מקס' הספק: 40W.
מקדם הספק >0.92, כניסת מתח: 220–240VAC , הגנת נחשול מתח: 2KV.
תעודות: DALI, ENEC, CE, CB, RCM, SAA, EL, CCC, RoHS , אחריות: 5 שנים.
| מותג | LIFUD |
|---|---|
| מתח כניסה | AC220-240V |
| הספק | max 40W |
| מתח יציאה | 9-42V |
| זרם | 700-1050mA |
| דרגת אטימות | IP20 |
| תקנים | DALI, ENEC, CE, CB, RCM, SAA, EL, CCC, RoHS |
| אחריות | חמש שנים אחריות |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 20 |
