פרופיל תלוי CCT 40W UP&DOWN LuxLine שחור OMEGA 1190mm
במלאי
מק"ט
OM-PT4548-40W-BK
590.00 ₪
פרופיל תלוי טרפז LuxLine 1190x45x48mm UP+DOWN CCT 40W שחור OMEGA
מיועד לבתי מגורים, משרדים, מעל שולחנות, אי במטבח, פינות אוכל ויישומים שונים.
מיועד לבתי מגורים, משרדים, מעל שולחנות, אי במטבח, פינות אוכל ויישומים שונים.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 40W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 3600lm |
| מבנה גוף | אלומניום |
| צבע | שחור |
| מידות הגוף | 1190x45x48mm |
| מתח כניסה | AC220-240V |
| צורה | טרפז |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 110° |
| שעות עבודה | 30,000 |
| אחריות | 3 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 10 |
