פרופיל תלוי CCT 30W GlowBar שחור OMEGA 1200mm
במלאי
מק"ט
OM-PT3630-30W-BK
590.00 ₪
פרופיל תלוי עגול GlowBar 1200xφ30mm CCT 30W שחור OMEGA
מיועד לבתי מגורים, משרדים, מעל שולחנות, אי במטבח, פינות אוכל ויישומים שונים.
מיועד לבתי מגורים, משרדים, מעל שולחנות, אי במטבח, פינות אוכל ויישומים שונים.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 30W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 2700lm |
| מבנה גוף | אלומניום |
| צבע | שחור |
| מידות הגוף | 1200xφ30mm |
| מתח כניסה | AC220-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 110° |
| שעות עבודה | 30,000 |
| אחריות | 3 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 10 |
