מנורת תקרה מנהטן 72W לבן CCT + שלט
במלאי
מק"ט
OM-MRC60-72W-WH-CCT-RC
983.00 ₪
מנהטן צמוד תקרה 72W 60Ø לבן CCT+שלט OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 72W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| מבנה גוף | מתכת+כיסוי אקרילי |
| צבע גוף | לבן חולי |
| מידות הגוף | ø610x85mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| שעות עבודה | 35,000 |
| אחריות | שלוש שנות אחריות |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
