פלפון ראול CCT 100W Ø50 שלט לבן+זהב OMEGA
במלאי
מק"ט
OM-RAUL-100W-RC-WHGL
399.00 ₪
פלפון חכם RAUL קוטר 54 ס"מ 100W,שינוי גוון אור ועימעום שלט לבן+זהב OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 100W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000/4000/6500K |
| שטף אור | 10000Lm |
| מבנה גוף | מתכת+פלסטיק |
| צבע גוף | זהב+לבן |
| מידות הגוף | Ø540X70mm |
| מתח כניסה | 220-240V 50Hz |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
