ספוט מתכוונן פיוז לבן
במלאי
מק"ט
OM-FZ38X4-30W-WH
337.00 ₪
פיוז ספוט מתכוונן לפס צבירה תלת פאזי
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | מתאים להארת חנויות, קניונים, חדרי הלבשה, סלונים מטבחים ועוד. |
| הספק | 30W |
| מבנה גוף | יציקת אלומיניום |
| צבע גוף | לבן |
| צבע | לבן |
| מידות הגוף | 101x143x243.5mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 90 |
| זווית הארה | 38° |
| שעות עבודה | 50000 |
| אחריות | 3 שנים |
