פס אמריקאי T8 כפול
במלאי
מק"ט
FS-T8LG 2x36W-D
117.00 ₪
גוף תאורה 2x36W FSL טיובים לד זכוכית
| מותג | FSL |
|---|---|
| הספק | 2x36W |
| גוון אור | אור יום |
| Kelvin | 6500K |
| שטף אור | 6480 |
| מבנה גוף | בסיס מתכת |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 120cm |
| מתח כניסה | AC 220 240V |
| סוג טיוב | T8 FSL |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 85 |
| זווית הארה | 270° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 12 |
