פס אמריקאי T8
במלאי
מק"ט
FS-T8LG 2X28W-D
115.00 ₪
גוף תאורה פס אמריקאי אורך 1.2 מטר 2X28W טיובים זכוכית FSL
| מותג | FSL |
|---|---|
| הספק | 2X28W |
| גוון אור | אור יום |
| Kelvin | 6500K |
| שטף אור | 2x2520 |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 120cm |
| מתח כניסה | AC220-240V |
| סוג טיוב | 2XT8 |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 8 |
