טיוב לד זכוכית T5 - מחיר ליח'
במלאי
מק"ט
FS-T5-22W-C-ST
34.00 ₪
הזנה דו צדדית ללא צורך בטסטר
אריזת גליל קרטון קשיח
מחיר ליחידה
| מותג | FSL |
|---|---|
| הספק | 22W |
| גוון אור | אור קר |
| Kelvin | 4000K |
| שטף אור | 1980 |
| צבע גוף | לבן |
| מתח כניסה | AC220-240V |
| סוג טיוב | T5 |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 270° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
