שלט יציאה חרום דו כיווני מתכוונן קיר תקרה כולל 3 מדבקות
במלאי
מק"ט
EXIT-B216-16L-3
185.00 ₪
גוף חירום שלט יציאה דו תכליתי ודו צדדי מתכונן, התקנה ללא צורך בפתיחת הגוף! חיבור סוללה חיצונית ללא פתיחת הבסיס, לחצן טסט ולד טעינה.
מגיע עם שלוש מדבקות: יציאה / יציאה חץ שמאלה / יציאה חץ ימינה
| הערות | גובה אותיות 15 ס"מ ע"פ דרישת התקן הישראלי (אפשריות שילוט שונות ע"פ דרישה) שלט ניתן להחלפה , התקנה ללא פתיחת הגוף, חיבור סוללה חיצוני ללא פתיחת הבסיס. מתאים להתקנה: משרדים,חנויות,בתי ספר ומוסדות ציבור,מסדרונות, בתי מלון, חדרי מדרגות ועוד. |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| סוג סוללה | 3.7V 2.2mAH Lithium battery |
| זמן עבודה | זמן פעולה בחירום: 180 דקות |
| דרגת אטימות | IP20 |
| טמפרטורת סביבת עבודה | Ta0~25°C |
| קבוצת בידוד | CLASS II |
| מתח כניסה | 220-240V, 50/60Hz |
| אחריות | 5 שנות אחריות |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 10 |
