כבל מאריך כולל מתקן נשיאה
במלאי
מק"ט
OM-KF-20M+HANG
275.00 ₪
- כבל מאריך 3500W
- כולל ידית אחיזה מפלסטיק קשיח
| הערות | אידיאלי לאחסנה מחברים יצוקים על הכבל |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| מתח כניסה | 250V |
| זרם | 16A |
| אורך כבל במטרים | 20 מטר כבל |
| עובי כבל | 3x1.5mm |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 5 |
