מאוורר תקרה 42" LAGUNA לגונה WIFI
אזל מהמלאי
מק"ט
73250-2848
1,099.00 ₪
מאוורר תקרה 42" דגם Laguna עם מנוע DC כולל שלט+תאורה 40W ניתנת לעימעום באמצעות השלט ו- 6CCT - שישה גווני תאורה לבחירה. צבע המאוורר לבן ומגיע עם כנפיים שקופות שמתקפלות פנימה כשמאוורר לא בפעולה ונפתחות החוצה כשהמאוורר בפעולה. המאוורר ניתן לשליטה גם באמצעות אפליקציית WIFI ייעודית. WESTINGHOUSE
| הערות | שליטה חכמה דרך אפליקציית WiFi ייעודית מאפשרת לקבוע טיימר מתקדם, לקבוע זמני כיבוי והפעלה ולהגדיר תזמון שבועי קבוע – פתרון יעיל ונוח גם לשימוש כשעון שבת למאוורר. |
|---|---|
| מותג | WESTINGHOUSE |
| קוטר כנפיים | 42 אינץ' (105 ס"מ) |
| צבע כנפיים | שקוף |
| צבע | לבן מט |
| הפעלה באמצעות | שלט | אפליקציה |
| גוף תאורה | 40W עם עמעם |
| מספר מהירויות | 6 |
| גוון אור | 6CCT- שישה גווני אור לבחירה |
| Kelvin | 3000/3500/4000/5000/5500/6000K |
| שטף אור | 4000lm |
| גודל החלל | אידיאלי לחדרים עד 20 מר' |
| מבנה להבים | PC-פוליקרבונט |
| מבנה גוף | מתכת |
| סוג מנוע | DC |
| הספק מנוע | 27.8W/24.3W/19.1W/14W/10.8W/8W |
| סל"ד | 220/210/195/180/170/160 |
| זרימת אויר | 140m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית | 4943.4 |
| דרגת אטימות | לשימוש פנימי |
| עוצמת רעש | 45dB(A) |
| מצב חורף | כולל מצב חורף |
| עם/בלי תאורה | כולל גוף תאורה |
| אחריות | אחריות מורחבת למנוע ל-15 שנה ושנתיים מלאות לשאר החלקים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
