מאוורר תקרה 42" VALERIA ולריה WIFI
במלאי
מק"ט
73248-2848
1,299.00 ₪
מאוורר תקרה 42" דגם VALERIA עם מנוע DC כולל שלט+תאורה 36W ניתנת לעימעום באמצעות השלט ו- 3CCT - שלושה גווני תאורה לבחירה. צבע המאוורר לבן ומגיע עם 3 כנפיים בצבע לבן. המאוורר ניתן לשליטה גם באמצעות אפליקציית WIFI ייעודית. WESTINGHOUSE
| הערות | שליטה חכמה דרך אפליקציית WiFi ייעודית מאפשרת לקבוע טיימר מתקדם, לקבוע זמני כיבוי והפעלה ולהגדיר תזמון שבועי קבוע – פתרון יעיל ונוח גם לשימוש כשעון שבת למאוורר. |
|---|---|
| מותג | WESTINGHOUSE |
| קוטר כנפיים | 42 אינץ' (105 ס"מ) |
| צבע כנפיים | לבן מט |
| צבע | לבן מט |
| הפעלה באמצעות | שלט | אפליקציה |
| גוף תאורה | 36W עם עמעם |
| מספר מהירויות | 6 |
| גוון אור | 3CCT- שלושה גווני אור לבחירה |
| Kelvin | 3000/4000/6500K |
| שטף אור | 3600lm |
| גודל החלל | אידיאלי לחדרים עד 20 מר' |
| מבנה להבים | ABS |
| מבנה גוף | מתכת |
| סוג מנוע | DC |
| הספק מנוע | 19.4W/13.4W/10.4W/6.4W/4.1W/2.3W |
| סל"ד | 280/230/210/171/140/91 |
| זרימת אויר | 162.5m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית | 4011 |
| דרגת אטימות | לשימוש פנימי |
| עוצמת רעש | 42dB(A) |
| מצב חורף | כולל מצב חורף |
| עם/בלי תאורה | כולל גוף תאורה |
| אחריות | אחריות מורחבת למנוע ל-15 שנה ושנתיים מלאות לשאר החלקים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
