מאוורר תקרה 42" LAGUNA לגונה
אזל מהמלאי
מק"ט
73180-2848
999.00 ₪
מאוורר תקרה 42" דגם Laguna עם מנוע DC כולל שלט+תאורה 40W ניתנת לעימעום באמצעות השלט ו- 6CCT - שישה גווני תאורה לבחירה. צבע המאוורר לבן ומגיע עם כנפיים שקופות שמתקפלות פנימה כשמאוורר לא בפעולה ונפתחות החוצה כשהמאוורר בפעולה. WESTINGHOUSE
| מותג | WESTINGHOUSE |
|---|---|
| קוטר כנפיים | 42 אינץ' (105 ס"מ) |
| צבע כנפיים | שקוף |
| צבע | לבן |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| גוף תאורה | 40W עם עמעם |
| מספר מהירויות | 6 |
| גוון אור | 6CCT- שישה גווני אור לבחירה |
| Kelvin | 3000/3500/4000/5000/5500/6000K |
| שטף אור | 4000lm |
| גודל החלל | אידיאלי לחדרים עד 20 מר' |
| מבנה להבים | PC-פוליקרבונט |
| מבנה גוף | מתכת |
| סוג מנוע | DC |
| הספק מנוע | max27.8W |
| סל"ד | 220 |
| זרימת אויר | 140m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית (מק"ש) | 8512 |
| דרגת אטימות | לשימוש פנימי |
| עוצמת רעש | 45dB(A) |
| מצב חורף | כולל מצב חורף |
| גובה מקס' מהתקרה | 29.5 ס"מ |
| עם/בלי תאורה | כולל גוף תאורה |
| אחריות | אחריות מורחבת למנוע ל-15 שנה ושנתיים מלאות לשאר החלקים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
