מאוורר תקרה 52" TALIA טליה DC
במלאי
מק"ט
73178-2848
829.00 ₪
מאוורר תקרה 52" דגם TALIA עם מנוע DC כולל שלט+תאורה 28W ניתנת לעימעום באמצעות השלט ו- 6CCT - שישה גווני תאורה לבחירה. צבע המאוורר שחור מאוורר ומגיע עם כנפיים "מתהפכות" בצד אחד צבע שחור ובצד השני עץ אלון עם אופציה לבחור בעצמכם את צבע הכנף. WESTINGHOUSE
| מותג | WESTINGHOUSE |
|---|---|
| קוטר כנפיים | 52 אינץ' (132 ס"מ) |
| צבע כנפיים | צד אחד שחור צד שני עץ אלון |
| צבע | שחור מט |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| גוף תאורה | 28W עם עמעם |
| מספר מהירויות | 6 |
| גוון אור | 6CCT- שישה גווני אור לבחירה |
| Kelvin | 3000/3500/4000/5000/5500/6000K |
| שטף אור | 2800lm |
| גודל החלל | אידיאלי לחדרים עד 36 מר' |
| מבנה להבים | עץ Plywood |
| מבנה גוף | מתכת |
| סוג מנוע | DC |
| הספק מנוע | 30/22.4/15.8/11/7.5/5.7W |
| סל"ד | 200/180/160/140/120/100 |
| זרימת אויר | 174m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית (מק"ש) | 10506 |
| דרגת אטימות | לשימוש פנימי |
| עוצמת רעש | 45dB(A) |
| מצב חורף | כולל מצב חורף |
| גובה מקס' מהתקרה | 36 ס"מ |
| עם/בלי תאורה | כולל גוף תאורה |
| אחריות | אחריות מורחבת למנוע ל-15 שנה ושנתיים מלאות לשאר החלקים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
