מאוורר תקרה 52" Sacramento סקרמנטו
במלאי
מק"ט
73155-2848
1,999.00 ₪
מאוורר תקרה 52" דגם Sacramento עם מנוע DC כולל שלט+תאורה 28W ניתנת לעימעום באמצעות השלט ו- 3CCT - שלושה גווני תאורה לבחירה. צבע המאוורר לבן ומגיע עם כנפיים מעץ אמיתי בצבע עץ אלון. WESTINGHOUSE
| מותג | WESTINGHOUSE |
|---|---|
| קוטר כנפיים | 52 אינץ' (132 ס"מ) |
| צבע כנפיים | עץ אלון |
| צבע | לבן מט |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| גוף תאורה | 28W עם עמעם |
| מספר מהירויות | 6 |
| גוון אור | 3CCT- שלושה גווני אור לבחירה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 2800lm |
| גודל החלל | אידיאלי לחדרים עד 36 מר' |
| מבנה להבים | עץ טבעי |
| מבנה גוף | מתכת |
| סוג מנוע | DC |
| הספק מנוע | 35.4/23.6/16.2/10.6/7.1/4.5 |
| סל"ד | 190/162/142/120/98/73 |
| זרימת אויר | 231m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית (מק"ש) | 13860 |
| דרגת אטימות | לשימוש פנימי |
| עוצמת רעש | 48dB(A) |
| מצב חורף | כולל מצב חורף |
| גובה מקס' מהתקרה | 36.2 ס"מ |
| עם/בלי תאורה | כולל גוף תאורה |
| אחריות | אחריות מורחבת למנוע ל-15 שנה ושנתיים מלאות לשאר החלקים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
