מאוורר תקרה טליה CCT 52" Talia
במלאי
מק"ט
73067-2848
829.00 ₪
מאוורר תקרה 52" דגם TALIA כולל שלט+תאורה 20W CCT שחור WESTINGHOUSE
מאוורר תקרה בגודל 52" מסדרת Talia של מותג המאווררים המוביל בעולם: ווסטינגהאוס, בצבע שחור עם כנפיים מתהפכות בצבע שחור/דובדבן עם אפשרות לבחור בעצמכם את צבע הכנף, לשימוש פנימי בלבד. למאוורר זה מנוע סיליקון חסכוני ושקט במיוחד המזרים אוויר נעים הודות ל 3 להבים מעוצבים. הפעלת המאוורר נעשית באמצעות שלט והוא מתאים לחדרים בגודל של עד 36 מ"ר . למאוורר אחריות מורחבת למנוע ל-15 שנה ושנתיים מלאות לשאר החלקים.
| מותג | WESTINGHOUSE |
|---|---|
| קוטר כנפיים | 52 אינץ' (132 ס"מ) |
| צבע כנפיים | צד אחד שחור צד שני דובדבן |
| צבע | שחור |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| גוף תאורה | 20W CCT |
| מספר מהירויות | 3 |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000/4000/6500K |
| שטף אור | 2000lm |
| גודל החלל | אידיאלי לחדרים עד 36 מר' |
| מבנה להבים | Plywood |
| מבנה גוף | מתכת |
| סוג מנוע | Silicon Steel |
| הספק מנוע | 50.5W/28.9W/11.3W |
| סל"ד | 188/140/80 |
| זרימת אויר | 174m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית (מק"ש) | 8152 |
| דרגת אטימות | IP20 |
| עוצמת רעש | 52db |
| מצב חורף | כולל מצב חורף |
| גובה מקס' מהתקרה | 37.9cm |
| עם/בלי תאורה | כולל גוף תאורה |
| אחריות | אחריות מורחבת למנוע ל-15 שנה ושנתיים מלאות לשאר החלקים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
