פנס נטען נייד TIGER
אזל מהמלאי
מק"ט
TG-CASE50W-BT-10H-Y
468.00 ₪
פנס הצפה נייד במזוודה 50W, כולל מטען קיר ומטען לרכב,שלושה מצבי תאורה+חירום, מתקפל וקומפקטי,סוללות ליתיום PANASONIC DC3.7V 12000mAh,2PC*21700, עדשות למניעת סינוור, מוגן למים ואבק IP65 , לחצן לבחירת מצבים מואר ומוגן מים, זמן עבודה ארוך במיוחד כ 10 שעות במצב תאורה 20%, 7 שעות ב 60% ו 4 שעות ב 100%ֵֵ
| הספק | 50W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | אור יום |
| Kelvin | 6500K |
| סוג לד | SMD |
| מבנה גוף | יציקת אלומניום |
| צבע גוף | צהוב |
| מידות הגוף | 33x26.5x5.5cm |
| מתח כניסה | 220-240V AC |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
