צמוד קיר אפ/דאון Paris
במלאי
מק"ט
OM-PARIS-2X1.5W-WH-W
108.00 ₪
גוף תאורה צמוד קיר אפדאון מוגן מים IP65 דגם PARIS בעיצוב מודרני להארת קירות בניינים, בתים, מבנים ציבוריים ועוד.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 2x1.5W |
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| שטף אור | 80Lumen/W |
| מבנה גוף | יציקת אלומיניום + זכוכית |
| צבע | לבן |
| מידות הגוף | 78x80x32 mm |
| מתח כניסה | 220V-240V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| זווית הארה | 60° |
| זמן עבודה | 25,000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 50 |
