Tablet 100W חצובה
במלאי
מק"ט
TAB-100W-D-BK-ST
373.00 ₪
פנס הצפה סדרת TABLET עם מעמד וכבל גומי 1.8 מ', זרוע מתכווננת להארה מושלמת, צלעות לקירור אופטימלי.
| הספק | 100W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | אור יום |
| Kelvin | 6500K |
| שטף אור | עד 10000Lm |
| סוג לד | SMD |
| מבנה גוף | Aluminium + PC |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | מידת הפנס: 240x195mm, גובה עמוד: 1.6M |
| מתח כניסה | AC 220 240V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 110° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים אחריות |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
