מטען קיר מהיר PD 65W ללפטופים וניידים Type-C
אזל מהמלאי
מק"ט
SM-PD-65W-3A-TYPEC
166.00 ₪
מטען קיר מהיר PD 65W ללפטופים וניידים, טריפל 20V 3.25A (2xC+1xA), כבל נפרד TYPE-C באורך 1.8 מ', קופסת תלייה SIGMA
| מותג | SIGMA |
|---|---|
| מתח כניסה | 220-240V |
| הספק | 65W |
| מתח יציאה | 20V |
| זרם | 3.25A |
| מטען | 2x USB-C + 1x USB-A |
| אורך כבל במטרים | אורך כבל 1.8 מטר Type-C |
| צבע גוף | לבן |
| אחריות | 12 חודשים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 100 |
