מטען קיר PD 12W כפול USB- A/C
במלאי
מק"ט
SM-WC-USB+PD-12W
33.00 ₪
מטען קיר מהיר PD כפול 5V2.4A A+C , קופסת תלייה SIGMA
| מותג | SIGMA |
|---|---|
| מתח כניסה | 220V-240V |
| זרם | 2.4A |
| מטען | מטען USB-A&C |
| מקסימום Watt | 12W max |
| צבע גוף | לבן |
| אחריות | 12 חודשים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 200 |
