כבל מאריך
במלאי
מק"ט
OM-KFQY01-6M
72.00 ₪
מפעל מאושר ע"י מכון התקנים, "ת" תקן מוטבע בגוף המוצר
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| מתח כניסה | 250V |
| זרם | 16A |
| אורך כבל במטרים | 6 מטר כבל |
| עובי כבל | 1.5mm |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 20 |
